We hebben posters ontwikkeld die aansluiten bij de werking van het blauwe boekje en andere tips geven om slimmer te werken. De poster slimmer werken elke dag en slimmer werken elke week .
Wil je hier meer informatie over of deze posters ook ontvangen? Neem dan contact met ons op.
De posters en het blauwe boekje zijn elementen die zijn voortgekomen uit onze trainingsfilosofie en de aanpak die we hebben ontwikkeld. Wil je meer hulp en meer technieken en middelen leren die je helpen met je werk? We raden aan de Lifeling Learning training te volgen als basis voor het slimmer werken.
Wil je een gratis workshop “Werk Slimmer Elke Dag?”. Bij een groep van minimaal 20 deelnemers verzorgen we op locatie voor jou en je collega’s.
Bekijk dit voorbeeld van een eerdere workshop.
Anna Paulownastraat 53 | 2518 BB Den Haag | Tel: 070 707 1355 |
Contact |
Privacyverklaring |
Algemene voorwaarden
© World of Minds, © Academy of Minds en © Connection of Minds zijn merknamen van hereITcomes B.V. | KvK: 32079467 | BTW: NL00808971943B01 | IBAN: NL75ABNA0568244125
Comments are closed.